Trieda

Interaktívne vzdelávanie a rozvoj sociálnych kompetencií sú aktuálne požiadavky na vyučovanie. Dodáme systémové riešenie pre vás a vašich študentov, aby sme skvalitnili výučbu. Napríklad kolaboračným systémom a kompletným e-learning riešením značky SMART. Nechajte si poradiť naším špecializovaným oddelením predaja pre školstvo a odštartujte tímovú kolaboráciu vo vašich triedach.

Súvisiace systemové riešenia

 

Interaktívna tabuľa

Moderná multidotyková pracovná plocha, inovatívny prostriedok vo v-v procese, ktorý uľahčuje prácu učiteľov a prirodzenou formou rozvíja tvorivosť žiakov. Ultrakrátka projekcia eliminuje vznik tieňov a chvenie obrazu, prináša vynikajúce výsledky v zobrazovaní skoro za akýchkoľvek svetelných pomerov.

Zobraziť
 

Interaktívny displej

Multidotyková pracovná plocha s rozlíšením full HD až 4K je príťažlivou symbiózou špičkových technických parametrov a softvérových možností programu SMART Notebook. Mechanicky odolný LCD displej upúta nielen nadčasovým dizajnom, ale aj brilantným podaním farieb a životnosťou minimálne 50.000 hodín.

Zobraziť
 

E-learning

Aktuálne trendy vo vývoji vzdelávacích technológií umožňujú učiteľovi usmerňovať v-v proces tak, aby pomáhal svojim žiakom dosahovať pokroky vo vzdelávaní aj s využitím smartfónov a tabletov. Získajte nástroje na tvorbu a zdieľanie aktivít, zadávanie úloh a projektov do skupín či rýchle testovanie.

Zobraziť
Aula Chodba