Inštalácia na kľúč

1. Návrh riešenia

Inovatívne riešenia v oblasti systémovej integrácie? Radi sa s vami podelíme o naše dlhoročné skúsenosti, o ktoré sa opierame už od prvého momentu nášho stretnutia. Ak ešte nemáte presnú predstavu riešenia, ktoré hľadáte, naši konzultanti sa o vás postarajú. Pri našich riešeniach sledujeme aktuálny vývoj v technológiách a k nemu napasujeme vaše individuálne potreby. Future-proof návrh riešenia je predpokladom pre dlhodobú spoluprácu a vašu spokojnosť. Obhliadky priestorov a konzultácie robíme na mieste zákazníka. Samozrejmosťou je u nás odborná angličtina.

Konzultácie, poradenstvo a prehliadky

Neradi hovoríme nie, no konáme tak ihneď ako treba navrhnúť lepšie riešenie. Ako expert na integrované riešenia musíme mať okrem technických znalostí aj skúseností z iných oblastí. Preto nám nie sú cudzie ani znalosti ako legislatíva, stavbárske normy a interiérový dizajn. Náš návrh riešenie vám odprezentujeme podľa potreby aj v 3D vizualizačnom softvéri, ktorý zhmotní vaše predstavy a pomôže tak k rozhodovaniu.

Cenotvorba a predaj značkovej techniky

Na prvom stretnutí by sme od vás radi počuli vašu predstavu jednak realizačnú, ako aj cenovú. Vašu požiadavku optimalizujeme a dodáme vám najlepšie možné technické zabezpečenie v rámci predstavovanej cenovej hladiny. Vedieme značkový predaj poprednej svetovej techniky a vlastný autorizovaný servis. Pri kompletných dodávkach označíme položky ktoré sú našimi subdodávkami, aby ste si sami mohli porovnať konkurenčné ceny. Garantujeme vám transparentnosť a profesionálny prístup pri spracovaní vašej ponuky.

Predaj a distribúcia značkovej techniky v SR

Návrh systémového riešenia

Sme majstri v digitálnom spracovaní signálu. Návrh systémového riešenia dodáme vo forme výkresovej dokumentácie, cenovej ponuky a všeobecných obchodných podmienok. Súčasťou návrhu systémového riešenia je aj energetický audit, ktorým zohľadňujeme nie len európske legislatívne požiadavky, ale predovšetkým vaše finančné náklady na prevádzku systéme. Bezpečností audit vyhotovujme v prípade, ak prevádzka systému vyžaduje špeciálne bezpečnostné opatrenia. Pri systémových riešeniach v kontakte s personálom zohľadňujeme aj požiadavky hygieny na pracovisku. Systémy prepájame spravidla cez kabeláž, ale v prípade požiadavky vieme zabezpečiť aj bezdrôtovú (duálnu) komunikáciu. Používame kvalitnú techniku so stabilnými proprietárnymi operačnými systémami. Dôležitým je okrem hardwaru aj samotný software. Softwarovú kompatibilitu zabezpečujeme overeným SQL/XML protokolom.

Poskytovanie IT služieb

Poskytovanie IT služieb, Konzultácie, návrh, projekcia, inštalácia, integrácia, servis a podpora pre oblasť IT systémov a dátových centier.

2. Realizácia

Po návrhu riešenia a jeho schválení sme pripravení vycestovať k vám, aby sme naše riešenie realizovali. Vyšleme k vám našu inštalačnú skupinu, ktorá sa postarajú o potrebné zapojenie a oživenie systému. Ešte pred spustením systémového riešenia do plnej prevádzky, vykonáme všetky technické skúšky funkčnosti systému.

Interné testovanie systémov

Kvalitná integrita riešení sa odráža na nízkej poruchovosti. Vaše prvé stretnutie s našimi technickými riešeniami môžete absolvovať u nás v sídle. Demo-setupy a pre-testy robíme v našich showroomoch. Interné testovanie robíme za účelom kontroly kvality vlastného návrhu riešenia. V tomto momente voláme zákazníka k nám, aby sme získali spätnú väzbu a riešenie doladili. Trvalá udržateľnosť riešenia, teda future proof, je naše prísne interné kritérium, na ktoré sa po odovzdaní vzťahuje aj servisná zmluva. Otestované zapojenie opätovne odpojíme a tak expedujeme na miesto inštalácie.

Showroomy v sídle budovy: Korporátne riešenia, Lifestyle, Domáca zábava

Výber zmluvných subdodávok

Sme generálny projektant a dodávateľ najkomplexnejších systémových riešení pre náročných zákazníkov a naša ponuka často obsahuje aj subdodávateľské položky, spravidla technických profesistov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sme nadobudli viacero strategických partnerstiev, z ktorých môžete dnes profitovať aj vy. Rovnako partnerský vzťah ponúkame aj my vám. Vyberieme a zabezpečíme sieť subdodávateľov a ich dodávku na koncovú cenu bez prirážky. Následne si interne dohodneme odmenu tak, aby boli spokojné obe strany. Náš prístup je férový, taký ako inde nenájdete. Navyše všetky služby ostanú pod jednou strechou skúseného dodávateľa integrovaných riešení, ktorý ručí za kvalitu a termíny celej dodávky.

Inštalácie a odborný dohľad

Okrem záruky na techniku poskytujeme aj záruku na prácu. So špičkovým technickým riešením dostanete v cene aj vyškolený tím profesionálov, ktorí dbajú jednak na kvalitu dodávaného riešenia, tak aj na bezpečnosť, aby nedošlo k žiadnym úrazom spôsobených technikou alebo jej obsluhou. Náš tím je pre vás garanciou kvalitnej realizácie, ako aj príjemným pracovným partnerom, ktorý ochotne vyrieši všetky vaše požiadavky. Máme výborne vypracovaný konflikt manažment. Pokiaľ sa pri inštalácií predsa vyskytnú nepredvídateľné problémy, vybavíme ich v záujme zákazníka a hlavne promptne.

Individuálne nastavenia

Všetky naše systémové riešenia majú spoločné jedno: ovládacie panely. Pridaná hodnota automatizácie celého riešenia spočíva v jednoduchosti jeho ovládania. Medzi tieto riešenia patrí aj ovládanie AMX panelom, pomocou ktorého môžete obsluhovať celú technickú dodávku riadiacich systémov. Nastavenie robíme pri odovzdávaní dodávky a následne po uplynutí živej prevádzky systému vo vašej organizácií robíme doladenie.

3. Starostlivosť po predaji

Správu, techničke riešenia a starostlivosť o dodatočné požiadavky a rozširovanie systému berieme ako samozrejmosť, keď príde na popredané požiadavky klienta. Pre zákazníkov ponúkame linku technickej podpory, odborný a záručný servis. Aj vďaka našim skúsenostiam a vašej spätnej väzbe dokáže neustále vyvíjať lepšie riešenia a výrobcom technicky pomáhať zlepšovať produkty.

Account manažment

Po dodaní technického riešenia a jeho nastavení sme pre vás k dispozícii kedykoľvek budete potrebovať. Integrácia riešenia od nás zabezpečuje aj vaše jednoduché riešenie servisných udalostí. Po odovzdaní dodávky vám bude priradený zodpovedný manažér, ktorý sa bude o váš účet starať v prípade akýchkoľvek otázok či reklamácií.

Telefonická podpora

Záručný a pozáručný servis

Vyskytol sa u vás problém, ktorý potrebujete urgentne riešiť? Žiadny problém. Malé závady opravujeme v sídle firmy, väčšie zasielame do servisných stredísk výrobcu. Záruka vyplýva z našich kontraktov s výrobcami techniky. Reakčnú dobu a podmienky poskytovania servisu poskytujeme spolu so servisnými zmluvami. Prenájmové oddelenie ponúka prenájom náhradných zariadení pri absencii servisnej zmluvy.

Záručný servisOdborný servis

Recyklácia techniky

Ako moderná spoločnosť dbáme na životné prostredie. V zmysle platnej legislatívy sú v cenách produktov automaticky započítavané poplatky do recyklačného fondu a na vaše požiadanie vykonávame zber a zabezpečujeme ekologickú likvidáciu vyradených technických zariadení. Ponúkame výkup, výmenu a bazár používanej techniky. Pokiaľ zariadenia spĺňajú legislatívne požiadavky, tak ich opravíme a pre záujemcom ponúkame bazárový predaj.

Kontakt