Videokonferenčná miestnosť

Určite sa vám naskytla situácia, kedy ste potrebovali v reálnom čase komunikovať so spolupracovníkom, ktorý nie je práve v kancelárií. Na takéto účely slúžia audio alebo video konferenčné hovory. Systémové riešenia pre telekonferenčné miestnosti majú veľký význam pre úsporu cestného času. Čo sa dá zariadiť. elektronicky, môžete dnes vybaviť cez centrálne ovládanie miestnosti.

Súvisiace systemové riešenia

 

Ovládací systém

Centrálne riadenie miestnosti v podobe dotykového panela, ktoré obsluhuje všetky zariadenia v miestnosti. Jednoucho umožňuje organizovať video hovory, ale aj ovládať osvetlenie, respektíve zatemnenie miestnosti.

Zobraziť
 

Videokonferenčný systém

Digitálne obrazovky s kamerou sprevádzajú dennú firemnú komunikáciu. Systém disponuje aj možnosťou verejného vysielania cez on-line streamingový server a riadenia obrazu - kde, kedy a kto rozpráva automaticky rozpozná na základe čoho uprednostňuje zobrazenie video signálu.

Zobraziť
 

Zobrazovací systém

Monitorovacie obrazovky poskytujú priestor pre dodatočné informácie. Sú vhodné napríklad pre zobrazovanie grafov, tabuliek a štatistík, ak ide o hospodárske výsledky. Ak sa venujete napríklad produkciu videí a fotografií, môžu dobre poslúžiť ako mood boardy či na ukážku referencií.

Zobraziť
 

Konferenčný telefón

Známe riešenie, ktoré umožňuje spojiť sa so vzdialenými účastníkmi porady alebo akéhokoľvek stretnutia. Existujú dve základné alternatívy. Buď si mikrofón nainštalujete priestorovo alebo zvolíte klasickú možnosť v podobe klasického zariadenia pre súkromnú komunikáciu, aké poznáte.

Zobraziť
Zasadacia miestnosť Vstup do budovy