Zasadacia miestnosť

Zasadacia miestnosť v dnešnej dobe nutnosť každej organizácie. Vašich biznis partnerov usadíte a pohodlne v súkromí dohodnete pracovné náležitosti. Integrácia systémov v tejto miestnosti vám uľahčí a zefektívni procesy firemných zasadaní: prezentácie, porady, hlasovanie a rozhodovanie.

Súvisiace systemové riešenia

 

Laser LED projekcia

Technológia LED stala sa populárnou vďaka svojej vynikajúcej životnosti. Hľadáte spoľahlivú projekciu do zasadacej miestnosti? Garantujeme, že vaša lampa sa už nevypáli uprostred porady! Zbaví vás starostí pravidelného servisu, nehovoriac o tom, že šetrí aj prevádzkové náklady.

Zobraziť
 

Signálový manažment

Bring your own device, o čo ide? Prípojné miesto, do ktorého môžete pripojiť akékoľvek zariadenie, bez ohľadu na rozhranie akým disponuje (HDMI, VGA a iné), si poradí so všetkým. Účastníci mítingov tak získajú kompletnú podporu ich zariadení.

Zobraziť
 

Hlasovací konferenčný systém

Umožňuje diskrétne aj verejné hlasovanie účastníkov porady. Zosilňuje a prenáša hlasový signál. Ak sa nachádza jeden z dôležitých členov porady na inom mieste ako v zasadacej miestnosti, je možné ho pripojiť cez IP protokol, nech je kdekoľvek na svete, aby sa mohol zúčastniť.

Zobraziť
Vstup do budovy Videokonferenčná miestnosť