Hotely a kongresové centrá

Od recepcie, cez ubytovanie, parkovanie až po kongresové sály vás sprevádza hneď niekoľko systémových riešení. Celý objekt preto musí mať perfektne integrované systémy, aby personál a manažment mal prehľad o všetkých udalostiach, ktoré sa v ňom dejú.

Naša ponuka pre hotely a kongresové centrá je zameraná na jednej strane na komfort hostí a na druhej na bezpečnosť celej prevádzky objektu. Na hotelových systémových integráciách podieľa viacero firiem, ktoré sa špecializujú na rôzne oblasti. AP MEDIA je ale systémový integrátor, generálny projektant a dodávateľ AV a IT technológií.

V rámci našej dodávky realizujeme energetický audit a optimalizujeme spotrebu energií výberom kvalitnej techniky. Výsledkom je celkové znižovanie nákladov na prevádzku pri rovnakej investícií. Inovácie v integrácií sú naše originálne riešenia, ako napríklad osvetlenie priestorov v miestnostiach s variabilným členením.

Nemusíte nám dokazovať zodpovednosť za vznik vady. Naším návrhom riešenia a odbornou integráciou vám v prípade poruchy garantujeme jednoduché servisovanie. Servisnú udalosť riešime okamžite, aby sme dodali štandard, na aký sú zvyknutí vaši hostia od vás.

Referencie pre Hotely a kongresové centrá

Návrat

Hotely a kongresové centrá

Hotely sú nie len dočasné obytné priestory, ale aj miesta najrôznejších spoločenských podujatí. Úspešne zvládnuté náročné požiadavky komplexný inštalácií dokazujú desiatky našich referencií po celom Slovensku. Systémové riešenia, ktoré dodávame sú často natoľko unikátne, že si z nich berú inšpirácie ostatní.
Viac info Referencie

Aplikácie

  • Hotely a kongresové centrá