Hotelová izba

Pripravte pre vašich hostí prekvapenie, aké nečakajú, v podobe nadštandardných systémových riešení. Poskytnite im bezpečnosť, zábavu a pohodlie v jednom. Technické vybavenie hotelových izieb je vecou kvality a luxusu. Spravte hosťovi z hotelovej izby nezabudnuteľný zážitok, vďaka ktorému sa bude chcieť vrátiť späť. O technické zariadenia sa radi postaráme my.

Súvisiace systemové riešenia

 

Hotelový sejf

Cennosti by ste nemali nosiť so sebou, ale uložiť ich na bezpečné miesto. Na to slúži hotelový sejf, ktorý chráni vaše predmety pre odcudzením. Obsahuje návod ako ho otvoriť, zamknúť a nastaviť vlastný PIN. Má internú zásuvku pre núdzové nabíjanie a je napojený na bezpečnostnú službu.

Zobraziť
 

Dátové rozvody

Prenosné zariadenia ako notebook, smartfón alebo tablet sú dnes všadeprítomné. Preto je nutnosť vybaviť hotelovú izbu natoľko, aby sa mohli vaši hostia pripojiť jednoducho a bezpečne 24/7 do internetovej site. IT infraštruktúra zabezpečuje pripojiteľnosť cez LAN alebo Wi-Fi v každej z častí hotela.

Zobraziť
 

Šetriaci systém

Pomáha šetriť energiu tým, že automaticky vypína spotrebiče, ktoré nepotrebujú pohotovostný prúd. Systém sa obvykle aktivuje alebo deaktivuje pomocou prístupovej karty. Je oddelený od chladničky, sejfu a iných zariadení, ktoré vyžadujú neustálu prevádzku.

Zobraziť
 

Pay TV - Video on Demand

Systém Pay TV umožňuje rozšírenú funkcionalitu ako je ukladanie filmov, archív, kanály pre deti a dospelých, nastavenia filtrov a iné. Televízia na hotelovej izbe je samozrejmosť. Je napojený na hotelový platobný systém čím umožňuje automatické účtovanie podľa toho, čo sa práve pozerá.

Zobraziť
Lobby Wellness centrum