Kongresová sála

Konferencie, kongresy, školenia, workshopy alebo teambuildingy? S integrovanými riešeniami dokážete efektívne zabezpečiť všetkým účastníkom presne to, čo potrebujú. Pre multifunkčné priestory navrhujeme semi-mobilné systémové riešenia. Ako je to možné? Máme skúsenosti s najrôznejšími inštaláciami, o ktorých vás radi presvedčíme v našom showroome.

Súvisiace systemové riešenia

 

Konferenčný a tlmočnícky systém

Jazykové bariéry prekonáte jednoducho tlmočníckym systémom. Systém je viackanálový, čo umožňuje tlmočiť súčasne vo viacerých jazykoch. Bezdrôtový prenos do prijímacích staníc zabezpečujú rádiové vlny, aby dotyčná osoba mohla počúvať simultánny preklad vo svojom jazyku.

Zobraziť
 

Systém video a data projekcie

Slúži na zmiešavanie a zobrazovanie analógových a digitálnych audio/video signálov. Signál zvuku a obrazu spracováva pritom oddelene. Podporuje multi-projekciu, čo v praxi to znamená, že na každej obrazovke či plátne môžete premietať iný výstup s inou zvukovou stopou.

Zobraziť
 

Záznamový systém

Záznam zvuku a obrazu rôznych podujatí je bežnou praxou, preto ho máme v ponuke aj my. Interne pracuje ako systém pre odposluch zvuku a obrazu. Externe umožňuje on-line prenos pre web streaming. Systém má vlastné dátové úložisko, kde automaticky archivuje elektronické záznamy.

Zobraziť
 

Nadriadený riadiaci systém

Centrálny systém, ktorý riadi všetky technické zariadenia a procesy v miestnosti. V našom prípade ide najmä o riadenie zvuku, videa, osvetlenia a zatemnenia. Systém ale umožňuje aj riadenie klimatizácie a ostaného technického zariadenia budovy, ktoré je napojené na riadiacu jednotku.

Zobraziť
Wellness centrum Lobby