Wellness centrum

Každý dobrý rezort má relaxačnú zónu, kde môžete zabudnúť na všetky svoje starosti pri aktívnom oddychu. Nechajte technológie spríjemniť vaše cvičenie, plávanie alebo saunovanie! Vaše wellness a fitness priestory integrujeme modernými technológiami, aby sme posunuli vaše služby na vyššiu úroveň.

Súvisiace systemové riešenia

 

Zónové ozvučenie

Forma inštalácie ozvučenia, ktorej úlohou je buď jednotlivo zladiť zvuk vo všetkých miestnostiach alebo naopak, púšťať rôzne žánre v rôznych miestnostiach. Umožňuje individualizáciu ako napríklad zavedenie miesta pre pripojenie mobilných telefónov. Nechajte vašich návštevníkov hrať si vlastnú hudbu.

Zobraziť
 

Centrálne vyhlasovanie

Recepčný pult s mikrofónom, ktorý je napojený na ozvučenie v celom objekte. Plní jednoduchú funkciu vyhlasovania rôznych typov správ. Napríklad reklamný oznam pre návštevníkov, straty a nálezy alebo privolanie asistenta, keď je práve treba. Zároveň môže ale slúžiť aj pre vyhlasovanie núdzových hlásení.

Zobraziť
 

Interný video program

Pri akejkoľvek činnosti sa môžete motivovať k lepším výkonom, napríklad aj spravodajstvom alebo cielenou reklamou. Interný video program je systémové riešenie vizuálnej komunikácie s centrálnou distribúciou obsahu. Prístup môžete poskytnúť napríklad mediálnym agentúram a profitovať z predaja reklamného času.

Zobraziť
Hotelová izba Kongresová sála