Wellness centrum

Každý dobrý rezort má relaxačnú zónu, kde môžete zabudnúť na všetky svoje starosti pri aktívnom oddychu. Nechajte technológie spríjemniť vaše cvičenie, plávanie alebo saunovanie! Vaše wellness a fitness priestory integrujeme modernými technológiami, aby sme posunuli vaše služby na vyššiu úroveň.

Súvisiace systemové riešenia

 

Interný video program

Pri akejkoľvek činnosti sa môžete motivovať k lepším výkonom, napríklad aj spravodajstvom alebo cielenou reklamou. Interný video program je systémové riešenie vizuálnej komunikácie s centrálnou distribúciou obsahu. Prístup môžete poskytnúť napríklad mediálnym agentúram a profitovať z predaja reklamného času.

Zobraziť
 

Zónové ozvučenie

Forma inštalácie ozvučenia, ktorej úlohou je buď jednotlivo zladiť zvuk vo všetkých miestnostiach alebo naopak, púšťať rôzne žánre v rôznych miestnostiach. Umožňuje individualizáciu ako napríklad zavedenie miesta pre pripojenie mobilných telefónov. Nechajte vašich návštevníkov hrať si vlastnú hudbu.

Zobraziť
 

Centrálne vyhlasovanie

Recepčný pult s mikrofónom, ktorý je napojený na ozvučenie v celom objekte. Plní jednoduchú funkciu vyhlasovania rôznych typov správ. Napríklad reklamný oznam pre návštevníkov, straty a nálezy alebo privolanie asistenta, keď je práve treba. Zároveň môže ale slúžiť aj pre vyhlasovanie núdzových hlásení.

Zobraziť
Hotelová izba Kongresová sála