Inteligentné bývanie

Pokiaľ sa jedná o inteligentné bývanie, špecializujeme sa na kompletnú automatizáciu domov a bytov. Inými slovami, integrujeme všetky možné technické systémy do jedného celku, ktorý potom môžete ovládať sami dotykom jedného prsta!

Dodávame AV a IT technológie do najmodernejších stavieb, aké na Slovensku môžete nájsť. Nemusíte sa obávať o diskrétnosť ani o to, že naše technické zariadenia zasiahnu do architektúry vášho domu. Naopak, sme prítomný už pri projekcií stavby a naše systémové riešenie konzultujeme v spolupráci s architektmi.

Dbáme na to, aby ste si našu celoplošnú integráciu ani nevšimli, ale využívali len jej široké pole možností a funkcionalít, ktoré ponúka. Jeden systém podporuje druhý a naopak. S diaľkovým ovládaním od nás môžete ovládať celý objekt, a to aj zo zahraničia, ak si tak želáte.  

Zavolajte nám a spýtajte sa, čo vás zaujíma a my vám poradíme, ako by ste mohli technologicky vylepšiť vašu domácnosť. Či sa jedná o bezpečnosť, súkromie alebo domácu zábavu, dokážeme vám pomôcť s akoukoľvek požiadavkou.

Referencie pre Inteligentné bývanie

Návrat

Inteligentné bývanie

Každý z nás má miesto, kam sa s radosťou vracia. Moderné bývanie je o technológiách, ktoré nám prinášajú komfort, zábavu a nové možnosti využívania obytného priestoru. K našim referenciám patria mnohí zákazníci z oblasti spoločenského a politického života Slovenska a zahraničia.
Viac info Referencie

Aplikácie

  • Inteligentné bývanie