Obývacia miestnosť

Integrácia systémových riešení má za úlohu nielen uľahčovať pracovný život, ale aj ten súkromný. Pohodlne sa usaďte na gauči, vezmite ovládací panel do rúk a celý svet, dom, máte pred sebou na dotyk prsta. Konečne máte priestor na to, aby ste po celom dni vypli a dopriali si oddych s rodinou. Alebo aj sami so systémom domácej zábavy. Naše riešenia vás pobavia ako aj ochránia.

Súvisiace systemové riešenia

 

Diaľkové ovládanie zatemnenia

Podobne aj zatemnenie dokážete regulovať pomocou nadradeného riadiaceho systému. Okrem iného systém berie do úvahy aj údaje z meteostanice a iných vstupov, ktoré ovplyvňujú následnú činnosť svetlotechniky. Stiahnuté žalúzie tvoria súčasne dodatočné zabezpečenie objektu pred vylúpením.

Zobraziť
 

Inteligentné ovládanie domácnosti

Je hlavné rozhranie medzi technológiami a majiteľom domu. Jedná sa o centrálne riadiaci AMX systém, ktorým dokážete spravovať akúkoľvek časť domu. Dokážete ho ovládať aj na diaľku, čím sa váš dom stane plne elektrickým a ovládateľným objektom, ktorý máte pod kontrolou nech ste doma alebo v práci.

Zobraziť
 

Domáce kino a zábava

Je multimediálna stanica, prepojená so satelitným systémom a priestorovým ozvučením. Pomocou riadiaceho AMX systému dokážete riadiť všetky jeho komponenty- TV, projektor, videoserver, herné konzoly, či dokonca aj priestorový zvuk a jednotlivé reproduktory.

Zobraziť
 

Centrálna regulácia vykurovania

V spojení s meteostanicou dokážete automaticky regulovať klímu v domácnosti. Môžete ho ovládať samozrejme aj manuálne, nastavením vnútornej teploty podľa vašich preferencií. Napríklad nastaviť zapnutie a vypnutie klimatizačnej jednotky na určitý čas alebo aktivovať šetriaci mód.

Zobraziť
 

Regulácia osvetlenia

Môžete si presne zadefinovať, čo má urobiť osvetlenie vo vašej domácnosti za akých situácii. Kedy ho stlmiť a naopak, kedy ho naplno rozsvietiť. To všetko pomocou nadradeného riadiaceho systému. Automaticky reguluje intenzitu osvetlenia, napríklad na základe vonkajších vplyvov.

Zobraziť
Záhrada Záhrada