Záhrada

Moderná záhrada nie je len o dokonalej architektúre a exotických kvetoch. Dopomôcť k tomu musia aj správne nastavené a načasované systémové riešenia napríklad tým, že polievajú vašu zeleň vždy vo vyhradený čas, keby ste to náhodou nestihli alebo na to zabudli. To nie je všetko a najlepšie na tom je, že sa to deje samo. Presne podľa profilu, ktorý ste si nastavili na vašom ovládacom paneli!

Súvisiace systemové riešenia

 

Videovrátnik

Uzavretý pozorovací systém s obojsmernou komunikáciou medzi majiteľom a návštevníkom. Disponuje kamerou na zobrazenie návštevníka, s možnosťou vzdialeného ovládania vstupnej brány. Diaľkovo tak dokážete otvárať alebo zamknúť bránu a to aj automaticky, podľa uložených prednastavení majiteľa.

Zobraziť
 

Meteostanica

Snímacie zariadenie, ktoré v reálnom čase monitoruje poveternostné podmienky. Sníma externé veličiny ako teplota, rýchlosť vetra, vlhkosť vzduchu alebo intenzita slnečného svetla. Tie slúžia ako vstupné údaje pre reguláciu technického zariadenia domácnosti.

Zobraziť
 

Závlahový systém

Podľa nastavenie majiteľa alebo za pomoci údajov z meteostanice dokáže automaticky spustiť zavlažovanie tým, že spustí vodné čerpadlo. Podľa rozlohy záhrady sa nadimenzuje potrebná kapacita závlahovej vody. Disponuje taktiež ovládaním pre denný a nočný režim, a tým šetrí zdroje a finančné výdavky.

Zobraziť
 

Satelitný systém

Aj vy môžete mať až niekoľko tisíc staníc z celého sveta. Satelit prijíma satelitný televízny a rozhlasový signál. Dekóduje digitálny signál na užitočný audio-video program. Je napojený na systém domáceho kina a dokáže sa naladiť na ktoréhokoľvek poskytovateľa Slovensku dostupných 4 družíc.

Zobraziť
 

Zabezpečovací systém

Ide o senzorické zabezpečenie vnútorného, vonkajšieho priestoru a plášťovej ochrany objektu. Je napojený na pult centralizovanej ochrany, ktorý aktiváciou v prípade narušenia bezpečnosti automaticky privolá SBS.

Zobraziť
 

Uzavretý televízny okruh

Rôzne typy exteriérových a interiérových kamier v non-stop pohotovosti snímajú areál. Podľa potreby sa nainštalujú infračervené a termo kamery, ktoré rozoznávajú dokonale najmenší pohyb aj za tmy a hmly. Záznamy sa ukladajú do archívu, ktorý je dostupný po prihlásený sa aj cez internet.

Zobraziť
Obývacia miestnosť Obývacia miestnosť