Obchod a nákupné centrá

Normy a zákony pri návrhu nám nie sú cudzie. Bezpečnosť hrá hlavnú rolu aj pri inštalovaní navrhnutého riešenia, preto sa postaráme o všetky legislatívne náležitostí s tým spojené. Disponujeme zohraným projekčným a inštalačným tímom, ktorý pokrýva komplexné požiadavky našich klientov.

Nechajte si poradiť alebo si vyberte niektoré zo systémových riešení z nášho portfólia. Mimo spoločných priestorov v obchodnom centre dodávame riešenia aj pre samotné maloobchodné prevádzky. Vypracujeme vám návrh, ako vo vašej predajni efektívne prepojiť všetko so všetkým.

Radi vylepšíme a zmodernizujeme vašu predajňu napríklad za pomoci vizuálnej komunikácie. Dodávame riešenia, rôznych značiek a funkcií podľa vašich potrieb, ale s naším odporúčaním. Všetky naše dodávky dohladujú koncovú bezpečnosť, rentabilitu a dlhodobú životnosť.

Referencie pre Obchod a nákupné centrá

Návrat

Obchod a nákupné centrá

Obchodné a nákupné centrá sa stali miestom spoločenského života. Naša ponuka ale ostáva jasná: Podpora predaja! V ponuke máme systémové riešenia tak na celé centrá ako aj na samotné predajné plochy a zázemie. V nákupných centrách je ruch a preto dohliadame na to, aby integrácia bola maximálne praktická.
Viac info Referencie

Aplikácie

  • Obchod a nákupné centrá