Podujatie

Je zážitok to, čo ponúkate? Prichystajte pre vašich návštevníkov rôzne tematické podujatia! Či je to športový deň pre deti, charitatívna udalosť alebo propagačný event, nezaobídete sa bez kvalitnej techniky, ktorá zaručí účastníkom dokonalý zážitok. Neriskujte povesť a obráťte sa s technicko-organizačným zabezpečením podujatí radšej na nás.

Súvisiace systemové riešenia

 

3D mapping

Zaujmite návštevníkov vo veľkom štýle! Projekcia na stene premieta video na stenu pomocou laserových lúčov a prispôsobí sa akejkoľvek ploche. Žiadny stavebný element ani počasie nepokazí zážitok, práve naopak. Projekčná show vyzera ako namaľovaná na stene, bez ohľadu na rozmer.

Zobraziť
 

Veľkoplošné bezrámové obrazovky

Skladateľný systém bezrámových obrazoviek ORION plochy podľa potreby. Prezentačnú plochu vám na mieru nastavíme, nainštalujeme alebo prenajmeme. Toto systémové riešenie využíva obľúbenú plazmovú technológiu. Rozhodne by ste to mali vyskúšať.

Zobraziť
 

Ozvučenie a osvetlenie podujatí

Na sklade máme množstvo techniky pre živé kultúrne či firemné podujatia. Ak nás prídete navštíviť, môžete si ju na vlastné oči vyskúšať a my vám odporučíme najvhodnejšie riešenie. Full-sevis vrátane pódiovej techniky, aby sme vás zbavili zbytočných produkčných starostí.

Zobraziť
 

Video a zvuková réžia

Na dobrom podujatí nesmie chýbať kvalitné video a zvuk. Zabezpečuje ho najmodernejšie riešenie v podobe vstupov a výstupov v HD kvalite. Tie môžete využiť pre zobrazovanie na projekčných plochách alebo pri zázname audiovizuálnych signálov. Dodávame s personálov podľa potreby.

Zobraziť
Predajňa Reštaurácia