Predajňa

To, či získate alebo stratíte zákazníka často závisí aj od toho, aký pocit má z predajného miesta, do ktorého práve vošiel. Oslovte okoloidúcich interaktívnou prevádzkou, ktorú budú chcieť navštíviť, hoci iba kvôli zážitku. Kombináciou rôznych digitálnych obrazoviek, efektov, ozvučenia a osvetlenia dokážete aj z obyčajného priestoru spraviť hlavnú atrakciu a predať!

Súvisiace systemové riešenia

 

Digitálny poster

Systémové riešenie digitálny poster dokáže rozoznávať vek, pohlavie či tvár osoby. Zariadenie je plne konfigurovateľné podľa vašich potrieb. Napríklad môže poslúžiť ako digitálna skúšobná kabínka alebo jednoducho na prezentáciu novej kolekcie tovaru. Budúcnosť je v interaktívnych obrazovkách.

Zobraziť
 

Požiarny rozhlas

Požiarny rozhlas je povinnosť, ktorej sa zo zákona nevyhnete. Je to nielen pre bezpečnosť vašich zákazníkov, ale aj vašich zamestnancov. Veľa ľudí na jednom mieste si vyžaduje včasné, ale hlavne spoľahlivé riešenie a prvotriednu signalizáciu v prípade ohrozenia.

Zobraziť
 

In-store rádio

In-store rádio je efektívny program zvukovej komunikácie s vašimi návštevníkmi po celej predajnej ploche. Zbavte vašu prevádzku nudného ticha. Či sa jedná o pesničky, všeobecné oznamy alebo reklamné spoty, zvládne všetko. Dodávame ho so redakčným softvérom pre vzdialené ovládanie z centrály.

Zobraziť
 

Vyvolávací systém

Klientsky manažment systém pre predajné a kontaktné miesta. Riadi a organizuje prístup k jednotlivým pracovníkom na prevádzke. Kultivuje predaj a vybavovaným zákazníkom nepriamo poskytuje diskrétnu zónu, v ktorej môžu byť povedané aj osobné informácie.

Zobraziť
 

3D priestorové premietanie

Máte novinku alebo špičkový produkt, ktorý chcete predávať ako na bežiacom páse? To, ako ho odkomunikujete a ukážete vašim zákazníkom, môže byť pre váš predaj kľúčové. Pritom ho fyzicky na predajni ani nemusíte mať. Premietnete ho ako 3D optický klam v reálnej veľkosti.

Zobraziť
Reštaurácia Podujatie