Trieda

Interaktívne vzdelávanie a rozvoj sociálnych kompetencií sú aktuálne požiadavky na vyučovanie. Dodáme systémové riešenie pre vás a vašich študentov, aby sme skvalitnili výučbu. Napríklad kolaboračným systémom a kompletným e-learning riešením značky SMART. Nechajte si poradiť naším špecializovaným oddelením predaja pre školstvo a odštartujte tímovú kolaboráciu vo vašich triedach.

Súvisiace systemové riešenia

 

SmartClass+

Digitálne jazykové laboratóriá. SmartClass+ je softvérová platforma, ktorá sa dá využiť pre veľké množstvo študentov a umožňuje učiteľom vytvárať aktivity na výučbu v škole, aj doma. Učitelia vedú interaktívne multimediálne aktivity z jednoducho ovládateľného zariadenia.

Zobraziť
 

Elektronický flipchart SMART kapp

SMART kapp je súčasnou náhradou za bežný papierový flipchart, kde poznámky sebe aj ostatným jednoducho pošlete. Prostredníctvom aplikácie sa k nemu pripoja ľudia so svojimi zariadeniami, aj keď nie sú v miestnosti prítomní a môžu tak sledovať, čo sa na SMART kapp píše alebo kreslí. Vo veľkosti 42'' a 84''.

Zobraziť
 

Interaktívne kocky iMO-LEARN

Interaktívne kocky vyrobené z vysoko odolného materiálu s nízkou váhou a odnímateľnými senzormi pohybu sú jedinečným prostriedkom, ako spojiť učenie s pohybom. Študenti kockami hýbu, a tým odpovedajú na zadané otázky. Vynikajúco poslúžia aj na sedenie a ďalšie hry.

Zobraziť
 

Jazykové laboratórium SmartClass+ by Robotel

Softvérová platforma pre výučbu cudzích jazykov. Počas konverzácie v dvojiciach, trojiciach alebo samostatného nahrávania môžu vďaka vysokokvalitným slúchadlám s mikrofónom rozprávať všetci študenti naraz. Učitelia vedú multimediálne aktivity zo svojho počítača, ktorých sa študenti môžu zúčastniť aj z domu.

Zobraziť
 

Interaktívna tabuľa

Moderná multidotyková pracovná plocha, inovatívny prostriedok vo v-v procese, ktorý uľahčuje prácu učiteľov a prirodzenou formou rozvíja tvorivosť žiakov. Ultrakrátka projekcia eliminuje vznik tieňov a chvenie obrazu, prináša vynikajúce výsledky v zobrazovaní skoro za akýchkoľvek svetelných pomerov.

Zobraziť
 

Interaktívny displej

Multidotyková pracovná plocha s rozlíšením full HD až 4K je príťažlivou symbiózou špičkových technických parametrov a softvérových možností programu SMART Notebook. Mechanicky odolný LCD displej upúta nielen nadčasovým dizajnom, ale aj brilantným podaním farieb a životnosťou minimálne 50.000 hodín.

Zobraziť
 

E-learning

Aktuálne trendy vo vývoji vzdelávacích technológií umožňujú učiteľovi usmerňovať v-v proces tak, aby pomáhal svojim žiakom dosahovať pokroky vo vzdelávaní aj s využitím smartfónov a tabletov. Získajte nástroje na tvorbu a zdieľanie aktivít, zadávanie úloh a projektov do skupín či rýchle testovanie.

Zobraziť
Aula Chodba