Výroba a priemysel

Automobilky, elektrárne a logistické centrá po celom území Slovenska sú našimi kmeňovými zákazníkmi od samotného založenia spoločnosti AP MEDIA. V medzinárodnej súťaži obstoja výhradne pripravený. Riadenie výroby v reálnom čase, monitorovanie areálov, dohľad a diaľkové riadenie procesov, to všetko sa odohráva spravidla na jednej zobrazovacej steny.

Aj vďaka dobrým medziľudským vzťahom dokážeme jednoducho a rýchlo zaviesť do výrobných procesov kompletnú automatizáciu, s ohľadom na energetickú úsporu a zákonné hygienické požiadavky pracoviska.

Máme vybudované dlhoročné partnerstvá s poprednými výrobcami, preto v našej ponuke nájdete len kvalitnú techniky, ako predpoklad pre bezporuchovosť v prevádzke. Vývoj HW a SW riešení na zabezpečujeme pre podstate akúkoľvek požiadavku a zaručíme sa za kvalitu práce najnáročnejšom prostredí.

Naše praktické odborné skúsenosti sa stali nie raz podnetom pre výrobu lepšej techniky. Spätnú väzbu našich bohatých skúseností  poskytneme radi aj vám a poradíme ako na to. Okrem iného vieme našimi riešeniami napomôcť vášmu podniku aj po stráne rozvoja ľudského kapitálu a komunikácie s verejnosťou. Neváhajte nás kontaktovať. Radi vás prídem navštíviť priamo do vašej výroby!

Referencie pre Výroba a priemysel

Návrat

Výroba a priemysel

Automatizácia výrobno-priemyselných procesov je doménou výhradne najskúsenejších. Inovatívne systémové riešenia v oblasti náročnej výroby a premyslených procesov sústreďujeme na jedno: stabilita a bezpečnosť. Spoľahlivosť je rozhodujúci faktor, ktorý posúvajú váš biznis vpred.
Viac info Referencie

Aplikácie

  • Výroba a priemysel