Školiace centrum

Pracovníkov treba motivovať a to najlepšie podporou rozvoja ich kariéry. Na účely interného školenia slúži školiace centrum. Či budete školiť interne, dodávateľov, klientelu alebo organizovať tlačové konferencie, naše kolaboračné systémové riešenia sa neminú svojmu účelu.

Súvisiace systemové riešenia

 

Multi-projekčný systém

Stalo sa vám, že ste nemali dostatok času na prípravu materiálov, keď ste mali prednášať? Tohto problému sa obáva nejeden rečník, ktorý má za úlohu rozprávať pre publikom. Dajte mu techniku, akú potrebuje a vizuálna kolaborácia môže začať na všetkých plátnach v miestnosti.

Zobraziť
 

Prípojné miesta Wi-Fi a LAN

Cieľom je riešenie “plug and play”, ktoré umožňuje pripojiť sa do spoločnej vizuálnej kolaborácie na jedno kliknutie. Na stole, pod stolom, v podlahe inštalujeme integrované prípojné miesta spájajúce AV konektory, dátové a elektrické rozvody v jednom bode.

Zobraziť
 

Závesný koľajnicový systém

Variabilné riešenie tabúl, whiteboardov a flipchartov rôznych veľkostí pre jednoduché prezentovanie informácií účastníkom školení. Podporuje vizuálnu komunikáciu a robí ju pre účastníkov školenia hmatateľnou a prehľadnejšou tým, že majú všetky dôležité a potrebné informácie pokope.

Zobraziť
Návštevnícke centrum Velín