Profil spoločnosti

Innovation In Integration

AP MEDIA je systémový integrátor a dodávateľ audiovizuálnych, komunikačných a systémových riešení. Sme majstri v digitálnom spracovaní signálov, inými slovami prepojíme čokoľvek v rámci technologických možností, aby sme splnili očakávania našich klientov. Naša technická špecializácia spočíva v návrhu riadenia systémov digitálneho a analógového spracovania signálu obrazu a zvuku. Trendy menia našu ponuku, aktuálne vyberáme:

  • Distribúcia a správa multimediálneho obsahu (digital signage)
  • Prezentačná a ozvučovacia technika
  • Audio-videokonferenčné a tlmočnícke systémy
  • Riešenia podpory vzdelávania (e-learning)
  • Prevádzkový monitoring a dispečingové stanice
  • Zabezpečovacie systémy vrátane systémov požiarnej ochrany
  • Riadiace systémy a programovanie ovládacieho softwaru

Integrácia systémových riešení znamená, že vám uľahčíme život pomocou techniky. Či potrebujete vaše riešenie aplikovať na komunikačné, prezentačné alebo iné účely, náš tím špecialistov sa postará o komplexné naprojektovanie, inštaláciu a dodanie služby. Všetko, čo dokážeme zapojiť, vieme aj rozobrať a opraviť. Poskytujeme systémové riešenia pre najrôznejšie aplikácie.

Core Components

 

HW/SW Components Technické riešenia dodávame našim klientom na kľúč. Kvalita našej služby sa vyznačuje naším inovatívnym prístupom k samotnej integrácií. Prakticky sme schopní zrealizovať akúkoľvek požiadavku v akomkoľvek prostredí. Samozrejmosťou pri odovzdávaní riešenia je zaškolenie vašich zamestnancov a odovzdanie manuálu. Pre prípad, že by nastali nejasnosti alebo komplikácie, sa môžete kedykoľvek obrátiť na naše servisné oddelenie.

Podnikať sme začali v roku 1992. Súčasne s dobou pokročila aj technológia a spolu s ňou aj naša firma. V oblasti technológii sa stále učíme, pretože je to neustále vyvíjajúce sa odvetvie. V súčasnosti sídlime vo vlastnej budove v Mlynskej doline v Bratislave. Náš tím tvoria 4 oddelenia a niečo viac ako 30 špecialistov a konzultantov

 

 

Ako líder na domácom trhu, dbáme na vysoký štandard a úžitok nami poskytovaných služieb. Pri návrhu vyberáme optimálnu techniku podľa vašich finančných možností, pričom rešpektujeme vaše želania, špecifiká priestoru a zákonom dané predpisy. Našou misiou je integrovať techniku tak, aby ona slúžila vám, nie naopak.

Inovatívnosť
Nájdeme riešenie pre akékoľvek zapojenie, je to len otázkou rozpočtu alebo času.

Konektivita
Veríme, že všetko so všetkým súvisí, aj ľudské potreby s technológiami.

Jednoduchosť
V jednoduchosti je krása, s jedným panelom môžete bezpečne ovládať všetko.